Menu
+420 774 500 707
Úvodní strana » Ručné prianie na mieru

Ručné prianie na mieru

Narodeniny, meniny, výročie, narodenie dieťatka, Vianoce alebo napríklad promócie sú významné udalosti, ktoré si zaslúžia výnimočný darček. Naše ručne vyrábané priania na mieru sú úplne originálny výrobok z dielne Giftisimo. Zaručujeme 100% originalitu a kvalitu akéhokoľvek nami vyrobeného priania.

IMG_20170410_102921_678.jpg


Čo potrebujeme k tomu, aby sme mohli vyrobiť prianie na mieru?

Potrebujeme poznať typ príležitosti, čo má daný kamarád/otec/maminka/brat/šéf rád alebo rada, aké preferujú farby, formát a do akého dátumu musí byť prianie vyrobené.


Čo používame k výrobe prianí?

K výrobe prianí používame vysoko kvalitné materiály. Tvrdý papier ako základ, luxusné papiere z Nemecka, SWAROVSKI elements, saténové stuhy a ďalšie dekorácie, ktoré zvýrazňujú jedinečnosť priania, ktorým chcete zaujať a obdarovaného úplne odzbrojiť.

Ceny, rozmery a dodanie

·         Formát 14,5x 14,5 cm = 15 EUR

·         Formát 20 x 20 cm = 22 EUR

·         Formát A4 = 25 EUR

·         Atypický formát dohodou

Prianie dodáváme hotové v rozmedziach 5-6 pracovných dní podľa náročnosti. Prianie si môžete nechať poslať na dobierku za 59 Kč alebo zadarmo vyzdvihnúť na predajniach Giftisimo, Aupark a Avion, Bratislava (denne 10-21). 


Čo ešte môžeme vyrobiť?

K prianiu môžeme dodať papierovú alebo drevenú visačku, krabičku na mieru, a ďalšie ručne vyrábané výrobky máme v mnoho zaujímavých kolekciách. Akonáhle vydáme novú kolekciu, zručné Gifti Ladies k nej vyrobia aj všetko “príslušenstvo”.

Poptat prianie na mieru:

Pole označená * jsou povinná.

Denník GIFTI LADY

 • Štýlové krabice na poukážky

  Štýlové krabice na poukážky

  Darčekový poukaz je obľúbeným darčekom, ktorý sa hodí prakticky pre každého. Stačí vybrať ten správny a môžete ním obdarovať drahú polovičku, rodičov, prarodičov, ale aj zamestnancov či obchodných partnerov. Pokiaľ ide o darček, je vhodné poukážku zabaliť. Do čoho?

 • Do čoho zabaliť darčekový voucher?

  Do čoho zabaliť darčekový voucher?

  Kúpili ste voucher, ktorý chcete darovať niekomu blízkemu? Poradíme vám, ako zo štandardného voucheru urobiť luxusný darčekový. Základom je kvalitný papier, tlač a krabica.

 • Drevené priania a darek v jednom

  Drevené priania a darek v jednom

  Potešte svojich blízkych prianím k Vianociam, narodeninám alebo prianím z lásky a zároveň im darujte darček, za ktorý vlastne nič nezaplatíte.

Starší články