Menu
+420 774 500 707
Úvodní strana » Príbeh krabice

Príbeh krabice

Na živote je krásna jeho pestrosť a často aj nepredvídateľnosť. Nie vždy sú veci také, ako sa na prvý pohľad zdajú. Môže to ale platiť aj o úplne obyčajných veciach? Napríklad o obyčajnom kuse kartónovej krabice? Ako sa môže obyčajná kartónová krabica premeniť na niečo výnimočné? Ako môže mať kus kartónu nejaký príbeh?

Jedinečnosť darčekovej baliacej služby Giftisimo je umocnená tým, že každá krabica má svoj príbeh. A tu je jeden z nich! Darčekové krabice Giftisimo vznikajú v chránených dielňach, kde sa zrodil aj príbeh krabice. Darčekovú krabicu vytvorilo niekoľko usmievavých a šikovných ľudí. Všetko sa začalo pred dvoma týždňami, keď do chránenej dielne prišiel obyčajný kus kartónu.

Keď sa sny menia v skutočnosť

Ako obyčajný kus kartónu som nič neznamenala. Nemala som poňatia čo so mnou bude. Len som snívala a túžila sa stať niečím viac, byť pre ostatných užitočná a robiť im radosť. Keď ma Jarmila dostala do rúk, ucítila som zvláštne chvenie. Pozitívne vibrácie a nádej. Jarka premenila moje sny v skutočnosť, vlastnými rukami ma poohýbala, dala mi tvar - urobila zo mňa krabicu.

V momente, keď som sa premenila na krabicu, som vedela, že nie som len tak hocijaká krabica. Ale som krabica, ktorá má poslanie! K jeho splneniu však potrebujem získať vlastnú identitu. S tou mi pomohla šikovná Alena, ktorá ma s pomocou lepidla obliekla do luxusného papiera. Vybrala pre mňa papier najvyššej kvality, ktorý priviezli až z Talianska. Hneď vedľa mňa obliekli krabicu pre zmenu do krásneho papiera z Nemecka.

Na ceste do kráľovstva krabíc

Akonáhle som mala dokonalé tvary a luxusný poťah, poslali ma do kráľovstva krabíc. Rozlúčila som sa s dámami z chránenej dielne, s ktorými sa život nemaznal. Ale ktoré sa s nami, s obyčajnými krabicami, maznali ako s tým najvzácnejším pokladom, a pokračovala som ďalej vo svojej ceste. Vtedy som ešte netušila, že niekde existuje také nádherné miesto plné pozitívnych emócií.

Kráľovstvo krabíc Giftisimo! Len si predstavte tú obrovskú vlnu emócií, ktorá zaplaví priestor vždy keď príde nový zákazník, ktorý chce svojim blízkym urobiť radosť. Miesto, kde z obyčajných vecí robia to najkrajšie prekvapenie. Cítila som sa naozaj šťastná a tešila sa až svoje šťastie a radosť predám ďalej. Chcela som naplniť svoje poslanie.

Čo je mojím poslaním?

Netrvalo to dlho a môj veľký deň nadišiel. Do kráľovstva krabíc Giftisimo prišiel môj vyvolený. Usmievavá Gifti Lady si vypočula prianie zákazníka a pripravená vydať zo seba to najlepšie natiahla po mne ruky. Je to tak, sme si súdení. Ja som preňho tá pravá. Len ja a žiadna iná! Znamená to pre mňa, že týmto končí moja cesta a poslanie? Ale nie! Najväčšie dobrodružstvo len začína.

Keď opúšťam svoje kráľovstvo krabíc, som nervózna, ale zároveň aj nedočkavá a spokojná. Som na ceste k tomu, okolo ktorého sa to všetko krúti. V mojom vnútri sa skrýva krásny darček. Prekvapím ho? Splním konečne svoje životné poslanie? A o čo vlastne sa celú tú dobu snažím? Čo je mojím poslaním? Mojím poslaním je naplniť srdce druhých radosťou. A ja to zvládnem. 

tn_DSC_5521.jpg

tn_DSC_5526.jpg

 

Denník GIFTI LADY

 • Štýlové krabice na poukážky

  Štýlové krabice na poukážky

  Darčekový poukaz je obľúbeným darčekom, ktorý sa hodí prakticky pre každého. Stačí vybrať ten správny a môžete ním obdarovať drahú polovičku, rodičov, prarodičov, ale aj zamestnancov či obchodných partnerov. Pokiaľ ide o darček, je vhodné poukážku zabaliť. Do čoho?

 • Do čoho zabaliť darčekový voucher?

  Do čoho zabaliť darčekový voucher?

  Kúpili ste voucher, ktorý chcete darovať niekomu blízkemu? Poradíme vám, ako zo štandardného voucheru urobiť luxusný darčekový. Základom je kvalitný papier, tlač a krabica.

 • Drevené priania a darek v jednom

  Drevené priania a darek v jednom

  Potešte svojich blízkych prianím k Vianociam, narodeninám alebo prianím z lásky a zároveň im darujte darček, za ktorý vlastne nič nezaplatíte.

Starší články