Menu
+420 774 500 707
Úvodní strana » O nás

O nás

Giftisimo ako miestotn_IMG_20160710_220410.jpg

Giftisimo je miestom, kde sa rodí radosť. To sme si nevymysleli! O našich prevádzkach sa traduje, že sú rajom radosti, pretože práve tam sa rodí nadšenie z dávania a prijímania darčekov všetkých veľkostí. Predstavte si tú vlnu emócii, ktorá vždy zaplaví priestor, keď príde niekto, kto chce svojim blízkym urobiť radosť. Giftisimo je miestom, kde z obyčajných vecí robíme tie najkrajšie prekvapenia.

Giftisimo ako osoba

Giftisimo nie je anonymné, ale tvorí ho veľké množstvo konkrétnych ľudí. Sú nimi šikovné dámy z chránenej dielne, najrôznejší odborníci a naše usmievavé Gifti Ladies. Ako zákazník sa najčastejšie stretávate s jednou z našich Gifti Lady na prevádzkach Giftisimo. Gifti Lady sú naozajstné odborníčky na balenie darčekov, baliaci papier, krabice, mašle, stuhy a prianička sú ich vášňou. Baví ich ladiť farbu a štýl balíčkov podľa príležitosti a Vašich predstáv. A ešte viac ich baví Vaše predstavy prekonávať.

Prečo vzniklo Giftisimo?

Nehľadajte v tom nič zložitého, jednoducho sme si za ciel stanovili robiť ľudom radosť a tn_DSC_5500.jpgzlepšovať každý ich deň. Radosť si robíme navzájom! Návštevou Giftisima neurobíte radosť len svojim blízkym dokonale zabaleným darčekom, ale aj podporíte tradičnú českú výrobu a chránenú dielňu, v ktorej vznikajú všetky naše darčekové krabice. Mašle vyrábame zo stúh priamo pred Vašimi očami, krásné prianička - ktoré u nás vždy obdivujete - to sú tiež naše vlastné výtvory.

Hodnoty Giftisima

 1. Balíme do materiálov, ktoré nikde inde nekúpite. Dovážame pre Vás kolekcie luxusných embosovaných papierov. Neustále pre Vás hľadáme nové a netradičné spôsoby balenia darčekov.
 2. Poradíme s výberom darčeka a jeho zabalením. Luxusné krabice, embosované papiere, mašle, aktuálne trendy, farby, dekorácie, priania, darčekové tašky, na našich prevádzkach Vám Gifti Lady vždy s úsmevom poradí s výberom balenia pre akúkoľvek príležitosť. Máme pre Vás taktiež top 15 najčastejšie balených darčekov, ktoré pravidelne na základe prieskumu z prevádzok aktualizujeme.
 3. Šetríme čas. Darček môžete nechať u našich skúsených Gifti Ladies a vrátiť sa poňho, až budete mať čas. Šetríme čas pri Vašom ďalšom nákupe ale aj pri balení doma.

tn_DSC_5526.jpg

Denník GIFTI LADY

 • Štýlové krabice na poukážky

  Štýlové krabice na poukážky

  Darčekový poukaz je obľúbeným darčekom, ktorý sa hodí prakticky pre každého. Stačí vybrať ten správny a môžete ním obdarovať drahú polovičku, rodičov, prarodičov, ale aj zamestnancov či obchodných partnerov. Pokiaľ ide o darček, je vhodné poukážku zabaliť. Do čoho?

 • Do čoho zabaliť darčekový voucher?

  Do čoho zabaliť darčekový voucher?

  Kúpili ste voucher, ktorý chcete darovať niekomu blízkemu? Poradíme vám, ako zo štandardného voucheru urobiť luxusný darčekový. Základom je kvalitný papier, tlač a krabica.

 • Drevené priania a darek v jednom

  Drevené priania a darek v jednom

  Potešte svojich blízkych prianím k Vianociam, narodeninám alebo prianím z lásky a zároveň im darujte darček, za ktorý vlastne nič nezaplatíte.

Starší články