Menu
+420 774 500 707
Úvodní strana » Blog » XXL baliace rolky na veľké darčeky

XXL baliace rolky na veľké darčeky

Pri obdarovávaní našich najbližších, priateľov ale aj zamestnancov či obchodných partnerov nejde o to aký darček vyberieme. Dôležitú rolu má aj atraktívny obal, vďaka ktorému vzniká to pravé napätia pri rozbaľovaní. V Giftisime vám s vytvorením správnej atmosféry pomôžeme. Ponúkneme vám širokú škálu baliacich papierov aj špeciálnych veľkých roliek.

Prečo veľké rolky baliacich papierov?

Špeciálne veľké rolky baliacich papierov sme po novom zaradili do sortimentu z jednoduchého dôvodu. Chceli sme vyjsť v ústrety vašim požiadavkám, chceli sme vám ušetriť peniaze a skrátka vám dať niečo jedinečného – niečo čo inde len tak nezoženiete. Veľké rolky baliacich papierov majú 150 metrov, sú široké 70 centimetrov a môžete sa s nimi na balení darčekov do sýtosti vyblázniť.

Na prvý pohľad sa síce môže zdať, že pre bežného zákazníka sa jedná o veľkú investíciu, ale v skutočnosti nákupom veľkej rolky baliaceho papiera veľa ušetríte. Veľké rolky baliaceho papiera nielenže ušetria peniaze, majú tiež aj ďalšie výhody.

modrý embos 150 m.jpg

Dokonalé zladenie, dokonalá súhra

Pri balení väčšieho množstva darčekov pre jednu osobu zapôsobí skvelým dojmom,  ak zvolíte pre všetky balíčky jednotný baliaci papier. So 150 metrovou rolkou papiera nie je žiaden problém ich zabaliť aj naozaj veľké množstvo. Výsledný efekt dodáte vhodnými doplnkami, ktoré môžete odvážne kombinovať. Nebojte sa popustiť uzdu svojej fantázie a vyhrajte sa s nimi. Ozdobte darčeky stuhou, mašľou, alebo napríklad zaujímavou a nevšednou dekoráciou. V e-shope www.giftishop.cz aj na kamenných pobočkách Giftisimo ich nájdete nespočetne veľa. Navyše za skvelé ceny!

Exkluzívne vo firemnej  sekci Giftisimo e-shopu si môžete objednať aj špeciálne veľké rolky baliacich papierov, ktoré zatiaľ na kamenných predajniach nezoženiete. Vyberať si môžete z dvoch variantov XXL rolliek. Všetok tovar v e-shope stačí vložiť do virtuálneho nákupného košíka a my k vám vybraný tovar čo najskôr odošleme. Rýchle, jednoduché, pohodlné a cenovo výhodné – také je nakupovanie u Giftisima. Prajeme vám radosť z nakupovania aj zo života!

Denník GIFTI LADY

 • Štýlové krabice na poukážky

  Štýlové krabice na poukážky

  Darčekový poukaz je obľúbeným darčekom, ktorý sa hodí prakticky pre každého. Stačí vybrať ten správny a môžete ním obdarovať drahú polovičku, rodičov, prarodičov, ale aj zamestnancov či obchodných partnerov. Pokiaľ ide o darček, je vhodné poukážku zabaliť. Do čoho?

 • Do čoho zabaliť darčekový voucher?

  Do čoho zabaliť darčekový voucher?

  Kúpili ste voucher, ktorý chcete darovať niekomu blízkemu? Poradíme vám, ako zo štandardného voucheru urobiť luxusný darčekový. Základom je kvalitný papier, tlač a krabica.

 • Drevené priania a darek v jednom

  Drevené priania a darek v jednom

  Potešte svojich blízkych prianím k Vianociam, narodeninám alebo prianím z lásky a zároveň im darujte darček, za ktorý vlastne nič nezaplatíte.

Starší články