Menu
+420 774 500 707
Úvodní strana » Blog » Srdcové krabice z lásky aj len tak

Srdcové krabice z lásky aj len tak

Obal darčeku častokrát odpovedá, čo skrýva vnútri, ale tiež čo k obdarovanému cítite, čo mu chcete darčekom vyjadriť. Krabica v tvare srdca “hovorí jasne”. Vyjadruje lásku, zamilovanosť, nehu a vášeň. Pre koho sú teda krabice v tvare srdca primárne určené?

Pro zamilovaných

Krabice v tvare srdca vyzývajú k tomu, aby si v nich dávali darčeky zamilované páry, milenci či manželia. Nech už do srdiečkovej krabice vložíte drahý šperk, album fotografií z poslednej spoločnej dovolenky, pozvánku do divadla a na večeru alebo napríklad sveter, obdarovanému bude ihneď jasné, že je to darček darovaný s láskou. Ak už sa vnútro bude skrývať čokoľvek.

Pro rodičov a súrodencov

Krabice v tvare srdca sa hodia k obdarovaniu rodičov, prarodičov, súrodencov a vlastne každého člena rodiny, ku ktorému máte blízko (teta, strýko, sesternica, bratranec). Obvykle totiž platí, že rovnako ako radi zahrňujeme láskou svojich partnerov, radi to robíme i so svojou rodinou. I keď to často nehovoríme nahlas. Darček vložený do krabice v tvare srdca povie za vás, že k svojej maminke, ocinkovi či súrodencovi cítite neobmedzenú lásku.

n4.jpg

Pre priateľov

 Kamarát je človek, s ktorým toho máte spoločného viac než s kýmkoľvek iným. Na kamaráta sa môžete spoľahnúť, cítite sa s ním dobre, a pociťujete k nemu určitý druh lásky a náklonnosti. Prečo teda kamarátovi či kamarátke nepredať darček v krásnej krabici v tvare srdca? A pokiaľ sa pohybujete na tenkom lade a nechcete, aby to vyzeralo ako niečo viac než vyjadrenie kamarátstva, zvoľte príhodnú farbu (vyvarujte sa nežných odtieňov).

Pre kohokoľvek

Aj keď má väčšina z nás srdce spojené s láskou a hlbokými citmi, v skutočnosti je len na nás, ako symbol srdca a balenie darčeku pojmeme. Môžete zabaliť darček do obyčajného papieru či krabice z hypermarketu alebo si dať na balenie záležať. K darčeku sa dá vybrať vhodné balenie, ktoré na prvý pohľad povie, že vám na obdarovanom záleží. A je úplne jedno, či pôjde o partnera, rodiča alebo napríklad obľúbenú osobu.

Denník GIFTI LADY

 • Štýlové krabice na poukážky

  Štýlové krabice na poukážky

  Darčekový poukaz je obľúbeným darčekom, ktorý sa hodí prakticky pre každého. Stačí vybrať ten správny a môžete ním obdarovať drahú polovičku, rodičov, prarodičov, ale aj zamestnancov či obchodných partnerov. Pokiaľ ide o darček, je vhodné poukážku zabaliť. Do čoho?

 • Do čoho zabaliť darčekový voucher?

  Do čoho zabaliť darčekový voucher?

  Kúpili ste voucher, ktorý chcete darovať niekomu blízkemu? Poradíme vám, ako zo štandardného voucheru urobiť luxusný darčekový. Základom je kvalitný papier, tlač a krabica.

 • Drevené priania a darek v jednom

  Drevené priania a darek v jednom

  Potešte svojich blízkych prianím k Vianociam, narodeninám alebo prianím z lásky a zároveň im darujte darček, za ktorý vlastne nič nezaplatíte.

Starší články