Menu
+420 774 500 707
Úvodní strana » Blog » Potešte luxusnými drevenými prianiami

Potešte luxusnými drevenými prianiami

Drevo oslavuje veľký návrat a to v mnohých oblastiach. Opäť s ním pracujú bytoví architekti a vyžívajú ho v mnohých prekvapivých kombináciách. V Giftisime vznikajú z dreva luxusné a úplne originálne priania.

Giftisimo je vždy o krok vpred

O tom, že Giftisimo udáva v oblasti baliacich papierov a prianí najnovšie trendy niet pochýb .Stačí si pozrieť aktuálnu kolekciu baliacich papierov, ktoré sú dostupné v našom e-shope. Jednoznačne fascinujúca kolekcia baliacich papierov vychádza oficiálne 1. apríla 2017 až vám z nej budú oči vypadávať. Tak isto  vás uchváti nová kolekcia drevených prianí, z ktorých si môžete vyberať a objednávať online už teraz. Drevené priania budú dostupné aj na našich  kamenných pobočkách.

NT9C2692.jpg

Drevené priania k narodeninám

Luxusné papierové priania sú síce stále v kurze, ale pokiaľ prídete oslávencovi zablahoželať s dreveným prianím, zaručene si ho tým získate. Hitom medzi drevenými prianiami je pohľadnica k narodeninám s vyrezaným srdiečkom namiesto známky. Na drevenej pohľadnici k narodeninám je milý odkaz a zároveň priestor pre vlastný text. K tomu všetkému budeme mať k dispozícii nielen českú verziu týchto úžasných prianí ale aj slovenskú. „Všetko najlepšie!“

NT9C2687.jpg

Drevené prianie len tak z lásky

Výber klasických prianí v papiernictvách a hypermarketoch je výrazne obmedzený, takže pokiaľ chcete spoju polovičku prekvapiť romantickým vyznaním lásky, nezostáva nič iné, len kúpiť pohľadnicu s rozkošným šteniatkom – alebo sa môžete pozrieť na ponuku drevených prianí Giftisimo. Nájdete tam napríklad luxusné drevené priania z lásky ozdobené nežnou mašličkou. Nie je jednoduchší spôsob ako niekomu povedať že ho milujete! Prianie je navyše ozdobené „vypadávajúcim“ srdiečkom, ktoré môžete mať neustále pri sebe.

NT9C2659.jpg

Denník GIFTI LADY

 • Štýlové krabice na poukážky

  Štýlové krabice na poukážky

  Darčekový poukaz je obľúbeným darčekom, ktorý sa hodí prakticky pre každého. Stačí vybrať ten správny a môžete ním obdarovať drahú polovičku, rodičov, prarodičov, ale aj zamestnancov či obchodných partnerov. Pokiaľ ide o darček, je vhodné poukážku zabaliť. Do čoho?

 • Do čoho zabaliť darčekový voucher?

  Do čoho zabaliť darčekový voucher?

  Kúpili ste voucher, ktorý chcete darovať niekomu blízkemu? Poradíme vám, ako zo štandardného voucheru urobiť luxusný darčekový. Základom je kvalitný papier, tlač a krabica.

 • Drevené priania a darek v jednom

  Drevené priania a darek v jednom

  Potešte svojich blízkych prianím k Vianociam, narodeninám alebo prianím z lásky a zároveň im darujte darček, za ktorý vlastne nič nezaplatíte.

Starší články