Menu
+420 774 500 707
Úvodní strana » Blog » Personalizované darčeky sú hit tohto roka!

Personalizované darčeky sú hit tohto roka!

Či už sa chystáte obdarovať svojich blízkych, kamaráta alebo napríklad firemného partnera, môžete urobiť z vášho darčeka niečo úplne jedinečné. Môžete mu dať individuálny charakter. Zaujíma vás ako? Úplne jednoduchým spôsobom.

Personalizované osobné darčeky

 Personalizácia nie je len tak nejaký trend. Je to hlavne spôsob ako obdarovaného prekvapiť, okúzliť a darovať mu niečo, čo ho bude sprevádzať v každodennom živote. Pokiaľ sa budeme rozprávať o personalizovaných osobných darčekoch, tak si ich môžete predstaviť ako darčeky vymyslené na mieru. Premyslené a realizované exkluzívne pre tú konkrétnu osobu, pre jej uspokojenie a pre pocit že ste do výberu darčeka vložili všetku svoju energiu, aby ste jej urobili naozajstnú radosť.

NT9C3721.jpg

Pri výbere personalizovaného osobného darčeka je potrebné aby ste obdarovaného dobre poznali. Iba tak môžete nájsť ten správny darček. Na hodnote darčeka pri tom nezáleží. Môže kľudne stáť len pár eur. Veľa ľudí si myslí, že len drahý darček má tú správnu hodnotu. V skutočnosti veľa drahých darčekov je banálnych a nepotrebných, ktoré obdarovaného zas až natoľko nepotešia. Zamerajte sa na jednoduché veci a sústreďte sa na detaily - okrem iného aj na balenie darčeka.

NT9C3714.jpg

Personalizované balenie darčeka

Výber pesonalizovaného darčeka by sa mal odvíjať od charakteru, veku a záľub obdarovaného a tiež podľa príležitosti, čiže či je darček určený napríklad k narodeninám, k promóciám, svadbe či inej príležitosti Ako sme sa už zmienili vyššie v článku, dôležité je sústrediť sa na detaily, preto si dajte záležať i na jeho zabalení. Zvoľte vhodný baliaci papier (farbu, vzor) a vyhrajte sa s detailmi. Skvelým dojmom pôsobí darček ktorému ladí baliaci papier so stuhou a inými ozdobnými prvkami.

Keď budete chcieť povýšiť darček na úplne inú úroveň, tak nezabudnite na visačku. Papierové menovky sú už tento rok pasé, oveľa osobnejšie a nápaditejšie sú drevené visačky, ktoré môžete na darček pripevniť k akejkoľvek mašli. Drevenú visačku si môžete zaopatriť s menom obdarovaného alebo s názvom príležitosti (Novomanželom, Z lásky ). Cena visačky je iba 1,40€, v predaji bude na e-shope www.giftishop.cz a v pobočkách Giftisimo  v české aj slovenské verzii.

NT9C3718.jpg

Denník GIFTI LADY

  • Štýlové krabice na poukážky

    Darčekový poukaz je obľúbeným darčekom, ktorý sa hodí prakticky pre každého. Stačí vybrať ten správny a môžete ním obdarovať drahú polovičku, rodičov, prarodičov, ale aj zamestnancov či obchodných partnerov. Pokiaľ ide o darček, je vhodné poukážku zabaliť. Do čoho?

  • Do čoho zabaliť darčekový voucher?

    Kúpili ste voucher, ktorý chcete darovať niekomu blízkemu? Poradíme vám, ako zo štandardného voucheru urobiť luxusný darčekový. Základom je kvalitný papier, tlač a krabica.

  • Drevené priania a darek v jednom

    Potešte svojich blízkych prianím k Vianociam, narodeninám alebo prianím z lásky a zároveň im darujte darček, za ktorý vlastne nič nezaplatíte.

Starší články