Menu
+420 774 500 707
Úvodní strana » Blog » Novinka: Umelecké priania

Novinka: Umelecké priania

Objavujete radi nové veci? Máte radi výnimočnosť a originalitu? My v Giftisimo áno, preto sme do nášho sortimentu zaradili originálne designové priania, vyrobené metódou zvanou enkaustika. Pôsobivá maľba zdobiaca papierové prianie je vytvorená výtvarnou techniku, ktorej základ tvoria rozpustené vosky.

Priania plné skrytých emócií

Unikátna kolekcia enkauctických prianí vytvára Siggerinda, ktorá prostredníctvom enkaustiku dokáže vyjadriť tie najhlbšie skryté emócie. Siggerinda vytvára pôsobivé diela, ktoré skrášlia akúkoľvek udalosť a hodia sa ku každej príležitosti (prianie k Vianociam, prianie k narodeninám, prianie k výročiu, prianie z lásky.) Prezrite si kolekciu enkaustických prianí online v e-shope Giftisimo, kde si ich môžete rovno aj objednať, alebo si príďte vybrať priania na niektorú z našich kamenných pobočiek v Bratislave. Kamenné pobočky nájdete tak isto v Prahe a v Brne. Na všetkých pobočkách vás privítajú usmievavé Gifti Ladies, ktoré vám pomôžu s prípadným výberom.

Technické parametre prianí

Originálne priania vyrobené zaujímavou kreatívnou technikou, ktorá sa volá enkaustika, majú rozmer 16,6 cm na výšku a 23,6 cm na šírku ( po preložení je veľkosť priania na šírku 11,8 cm) Objednať si môžete tak isto enkaustické prianie vo forme A4 (pred preložením). Nechajte sa uniesť jedinečnosťou týchto abstraktných prianí, zabudnite na jednotvárnosť a dovoľte svojej fantázii pracovať naplno.

Denník GIFTI LADY

 • Štýlové krabice na poukážky

  Štýlové krabice na poukážky

  Darčekový poukaz je obľúbeným darčekom, ktorý sa hodí prakticky pre každého. Stačí vybrať ten správny a môžete ním obdarovať drahú polovičku, rodičov, prarodičov, ale aj zamestnancov či obchodných partnerov. Pokiaľ ide o darček, je vhodné poukážku zabaliť. Do čoho?

 • Do čoho zabaliť darčekový voucher?

  Do čoho zabaliť darčekový voucher?

  Kúpili ste voucher, ktorý chcete darovať niekomu blízkemu? Poradíme vám, ako zo štandardného voucheru urobiť luxusný darčekový. Základom je kvalitný papier, tlač a krabica.

 • Drevené priania a darek v jednom

  Drevené priania a darek v jednom

  Potešte svojich blízkych prianím k Vianociam, narodeninám alebo prianím z lásky a zároveň im darujte darček, za ktorý vlastne nič nezaplatíte.

Starší články