Menu
+420 774 500 707
Úvodní strana » Blog » Gifti report na Slovensku za rok 2017

Gifti report na Slovensku za rok 2017

Polovica roku je za nami a tak sme si pripravili krátky report o tom, čo sme za tú dobu už stihli. Zamerali sme sa na balenie darčekov v číslach, konkrétne percentách. Ako každý rok nám vyšli zaujímavé údaje, s ktorými budeme ďalej pracovať a snažiť sa o to, aby sme na ich základe uspokojili požiadavky svojich zákazníkov.

Darčeky si u nás nechalo tento rok zabaliť celkom 63% žien a 37% mužov. Najčastejšie sme balili pre známych (32%), obchodných partnerov (26%), príbuzných (21%), partnerov (15%) a deti (6%). Prieskum sme zamerali tak isto na darčeky, ktoré si u nás zákazníci nechali zabaliť. Najvyšší podiel získali knihy (26%), nasledovali topánky (12%) a alkohol (10%)

Najviac darčekov sme zabalili k narodeninám (63%), potom len tak pre radosť (8%) a pre obchodných partnerov (10%) a iné (6%),“ hovorí Simona Zábržová, výkonná riaditeľka Giftisimo a doplňuje: „Prvý krát si u nás nechalo zabaliť darček 58%, príležitostne 2-3krát ročne si u nás nechalo zabaliť darček 42% zákazníkov. Zákazníci z 63% spolupracujú pri výbere balenia a z 37% to nechávajú na Gifti Lady.“

V prípade, že by vás zaujímali reporty z predchádzajúcich rokov, nájdete ich na oficiálnych stránkach Giftisimo. Na webe si môžete pozrieť takisto aktuálnu kolekciu baliacich papierov alebo si prečítať zaujímavé články týkajúce sa najnovších trendov v baleniach darčekov, o ručných prianiach a ďalšie.

Kontakt pre média

Ing. Tomáš Lichtenberg

Konateľ

e-mail: t.lichtenberg@giftisimo.com

giftisimo-dotaznik-2017-sk.jpg

Denník GIFTI LADY

 • Štýlové krabice na poukážky

  Štýlové krabice na poukážky

  Darčekový poukaz je obľúbeným darčekom, ktorý sa hodí prakticky pre každého. Stačí vybrať ten správny a môžete ním obdarovať drahú polovičku, rodičov, prarodičov, ale aj zamestnancov či obchodných partnerov. Pokiaľ ide o darček, je vhodné poukážku zabaliť. Do čoho?

 • Do čoho zabaliť darčekový voucher?

  Do čoho zabaliť darčekový voucher?

  Kúpili ste voucher, ktorý chcete darovať niekomu blízkemu? Poradíme vám, ako zo štandardného voucheru urobiť luxusný darčekový. Základom je kvalitný papier, tlač a krabica.

 • Drevené priania a darek v jednom

  Drevené priania a darek v jednom

  Potešte svojich blízkych prianím k Vianociam, narodeninám alebo prianím z lásky a zároveň im darujte darček, za ktorý vlastne nič nezaplatíte.

Starší články