Menu
+420 774 500 707
Úvodní strana » Blog » Drevené priania a darek v jednom

Drevené priania a darek v jednom

Potešte svojich blízkych prianím k Vianociam, narodeninám alebo prianím z lásky a zároveň im darujte darček, za ktorý vlastne nič nezaplatíte.

Prianie a darek v jednom

Darovali ste niekedy prianie s vôňou dreva, ktoré poslúži zároveň ako drobný darček? Ručne vyrobené drevené priania v ponuke Giftisimo sú nie len úplne originálne, ale zároveň v sebe obsahujú komponenty, ktoré plnia funkciu drobných darčekov. Napríklad súčasťou nových drevených prianí k narodeninám sú podtácky určené pre milovníkov vína a piva. Stačí si iba vybrať. Zamilovaní sa môžu obdarovať prianím z lásky, z ktorého môžu „vylupnúť“ dve krásne drevené srdiečka s romantickou červenou mašľou. Každý si jedno nechá.

p8.jpg

Vianoce

Aj keď máme ešte stále leto, pre obchodníkov je najvyšší čas zaraďovať do sortimentu vianočný tovar, a to sa týka aj vianočných prianí. Preto nájdete v e-shope Giftisimo už bohatú ponuku nových drevených prianí k Vianociam. Neváhajte a urobte si zásobu vianočných prianí čo najskôr. Drevené vianočné prianie s rôznymi komponentmi (magnetky, ozdoby na stôl a vianočný stromček) majú tento rok premiéru. Nenechajte si ich ujsť!

p7.jpg

Svadba

Novinky aj obľúbené stálice nájdete v sekcii drevených svadobných prianí. Na výber sú tradičné motívy ako prianie s motívom snubných prsteňov, nežných motýlikov, a moderné priania s nápismi (LOVE alebo MR&Mrs) Kompletnú ponuku drevených prianí nájdete na e-shope. S výberom neváhajte. Drevené svadobné priania sú každoročne vypredané s veľkým predstihom, naviac svadobná sezóna je v plnom prúde.

p11.jpg

Denník GIFTI LADY

 • Štýlové krabice na poukážky

  Štýlové krabice na poukážky

  Darčekový poukaz je obľúbeným darčekom, ktorý sa hodí prakticky pre každého. Stačí vybrať ten správny a môžete ním obdarovať drahú polovičku, rodičov, prarodičov, ale aj zamestnancov či obchodných partnerov. Pokiaľ ide o darček, je vhodné poukážku zabaliť. Do čoho?

 • Do čoho zabaliť darčekový voucher?

  Do čoho zabaliť darčekový voucher?

  Kúpili ste voucher, ktorý chcete darovať niekomu blízkemu? Poradíme vám, ako zo štandardného voucheru urobiť luxusný darčekový. Základom je kvalitný papier, tlač a krabica.

 • Drevené priania a darek v jednom

  Drevené priania a darek v jednom

  Potešte svojich blízkych prianím k Vianociam, narodeninám alebo prianím z lásky a zároveň im darujte darček, za ktorý vlastne nič nezaplatíte.

Starší články