Menu
+420 774 500 707
Úvodní strana » Blog » Drevené priania a darek v jednom

Drevené priania a darek v jednom

Potešte svojich blízkych prianím k Vianociam, narodeninám alebo prianím z lásky a zároveň im darujte darček, za ktorý vlastne nič nezaplatíte.

Prianie a darek v jednom

Darovali ste niekedy prianie s vôňou dreva, ktoré poslúži zároveň ako drobný darček? Ručne vyrobené drevené priania v ponuke Giftisimo sú nie len úplne originálne, ale zároveň v sebe obsahujú komponenty, ktoré plnia funkciu drobných darčekov. Napríklad súčasťou nových drevených prianí k narodeninám sú podtácky určené pre milovníkov vína a piva. Stačí si iba vybrať. Zamilovaní sa môžu obdarovať prianím z lásky, z ktorého môžu „vylupnúť“ dve krásne drevené srdiečka s romantickou červenou mašľou. Každý si jedno nechá.

p8.jpg

Vianoce

Aj keď máme ešte stále leto, pre obchodníkov je najvyšší čas zaraďovať do sortimentu vianočný tovar, a to sa týka aj vianočných prianí. Preto nájdete v e-shope Giftisimo už bohatú ponuku nových drevených prianí k Vianociam. Neváhajte a urobte si zásobu vianočných prianí čo najskôr. Drevené vianočné prianie s rôznymi komponentmi (magnetky, ozdoby na stôl a vianočný stromček) majú tento rok premiéru. Nenechajte si ich ujsť!

p7.jpg

Svadba

Novinky aj obľúbené stálice nájdete v sekcii drevených svadobných prianí. Na výber sú tradičné motívy ako prianie s motívom snubných prsteňov, nežných motýlikov, a moderné priania s nápismi (LOVE alebo MR&Mrs) Kompletnú ponuku drevených prianí nájdete na e-shope. S výberom neváhajte. Drevené svadobné priania sú každoročne vypredané s veľkým predstihom, naviac svadobná sezóna je v plnom prúde.

p11.jpg

Denník GIFTI LADY

  • Štýlové krabice na poukážky

    Darčekový poukaz je obľúbeným darčekom, ktorý sa hodí prakticky pre každého. Stačí vybrať ten správny a môžete ním obdarovať drahú polovičku, rodičov, prarodičov, ale aj zamestnancov či obchodných partnerov. Pokiaľ ide o darček, je vhodné poukážku zabaliť. Do čoho?

  • Do čoho zabaliť darčekový voucher?

    Kúpili ste voucher, ktorý chcete darovať niekomu blízkemu? Poradíme vám, ako zo štandardného voucheru urobiť luxusný darčekový. Základom je kvalitný papier, tlač a krabica.

  • Drevené priania a darek v jednom

    Potešte svojich blízkych prianím k Vianociam, narodeninám alebo prianím z lásky a zároveň im darujte darček, za ktorý vlastne nič nezaplatíte.

Starší články