Menu
+420 774 500 707
Úvodní strana » Blog » Do čoho zabaliť darčekový voucher?

Do čoho zabaliť darčekový voucher?

Kúpili ste voucher, ktorý chcete darovať niekomu blízkemu? Poradíme vám, ako zo štandardného voucheru urobiť luxusný darčekový. Základom je kvalitný papier, tlač a krabica.

Nešetrite na tlači

Už pri samotnom výbere a nákupe voucheru zistite, či predajca umožňuje nastavenie darčekového vzhľadu voucheru. Väčšina predajcov túto možnosť ponúka, napríklad môžete zvoliť iný font písma, vložiť vlastný obrázok, napísať venovanie a pod. Akonáhle budete mať vyriešený vzhľad voucheru, nechajte si ho vytlačiť. Zvolte overenú tlačiareň, ktorá ponúka tlač na kvalitný papier. Zabudnite na lacnú domácu tlačiareň a obyčajný kancelársky A4 papier. Takto určite nie!

NT9C6670.jpg

Vymeňte obálku za krabicu

Voucher sa najčastejšie predáva v obálke, pokiaľ ale chcete byť originálny a urobiť z voucheru naozaj luxusný darček, darujte ho v krabici. Nádherné krabice na vouchery si môžete objednať v e-shope Giftishop.cz, kde sú na výber jednoduché jednofarebné krabice ale aj embosované krabice na vouchery so zaujímavými vzormi. Krabicu na voucher môžete dozdobiť stuhou a drevenou menovkou, čím získa darček punc luxusu, alebo dajte prednosť minimalizmu bez akýchkoľvek ďalších zdobení. V prípade profesionálneho zdobenia sa obrátťe na naše Gifti Ladies na pobočkách Giftisimo.

Jmenovky.jpg

Denník GIFTI LADY

  • Štýlové krabice na poukážky

    Darčekový poukaz je obľúbeným darčekom, ktorý sa hodí prakticky pre každého. Stačí vybrať ten správny a môžete ním obdarovať drahú polovičku, rodičov, prarodičov, ale aj zamestnancov či obchodných partnerov. Pokiaľ ide o darček, je vhodné poukážku zabaliť. Do čoho?

  • Do čoho zabaliť darčekový voucher?

    Kúpili ste voucher, ktorý chcete darovať niekomu blízkemu? Poradíme vám, ako zo štandardného voucheru urobiť luxusný darčekový. Základom je kvalitný papier, tlač a krabica.

  • Drevené priania a darek v jednom

    Potešte svojich blízkych prianím k Vianociam, narodeninám alebo prianím z lásky a zároveň im darujte darček, za ktorý vlastne nič nezaplatíte.

Starší články