Menu
+420 774 500 707
Úvodní strana » Blog » 3 Tipy na využitie guľatých krabíc

3 Tipy na využitie guľatých krabíc

Hovorí sa, že nie vždy sú veci také, aké sa na prvý pohľad zdajú. Ale môže to platiť aj obrátene? Čo keď je to presne naopak? Čo keď “obyčajnou” krabicou môžete povedať, čo k dotyčnému cítite?

Tip 1: Nápadné balenie darčeka

Pokiaľ potrebujete zabaliť darček nepravidelného tvaru alebo sa chystáte urobiť darčekový set, môžete sa snažiť sebeviac, ale nakoniec z toho veľmi pravdepodobne aj tak vznikne zvláštny patvar. Na darčeky bizarných tvarov a balíčky zložené napríklad z kozmetiky sa skvelo hodia guľaté krabice. Guľatá krabica je priestranná, vojde sa do nej vela vecí, a darček v nej vyzerá luxusne. V e-shope Giftisimo sú v ponuke guľaté krabice najrôznejších farieb (biele, krémové, zlaté, pastelové odtiene aj veľmi pestré farby) a krabice so zaujímavými vzormi (motýle, srdiečka, lístočky, baroko). Krabice nemusíte ďalej zdobiť, minimalistický design je teraz v móde alebo môžete použiť jednofarebnú stuhu.

NT9C4694.jpg

Tip 2: Designový bytový doplnok

Guľatá krabica vyrobená z kvalitného materiálu poslúži ako designový módny doplnok do akéhokoľvek interiéru. V prípade, že máte moderne zariadený interiér, využijete krabicu v pestrých farbách či s nápadným vzorom. Ak to však máte doma zariadené skôr konzervatívne, ste vyznávači klasiky či rustikálneho štýlu, budú sa vám hodiť krabice v jemných prírodných odtieňov ako je napríklad krémová guľatá krabica. Do starožitného interiéru môžete umiestniť zlatú guľatú krabicu. Žiarivý design evokuje veľkorysé zámocké komnaty kráľov a šľachticov dávnych dôb, preto sú jednoduché zlaté doplnky v starožitnom interiéri veľmi žiaduce.

NT9C4699.jpg

Tip 3: Dokonalý úložný priestor

Guľatá darčeková krabica sa dá využiť ako úložisko pre šperky, kozmetiku, staré fotografie, ale aj účty, šitíčko alebo napríklad poklady a spomienky z ciest. Na rozdiel od bežných úložných krabíc a boxov, darčekové krabice sú designovo oveľa zaujímavejšie, a tak ich nemusíte zastrkovať hlboko pod posteľ alebo schovávať vzadu v skrini. Naopak ich môžete vystaviť na obdiv. Naviac darčekové krabice Giftisimo sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu, a tak toho znesú naozaj veľa. Môžete ich opakovane používať a unesú aj objemnejšie veci.

Denník GIFTI LADY

 • Štýlové krabice na poukážky

  Štýlové krabice na poukážky

  Darčekový poukaz je obľúbeným darčekom, ktorý sa hodí prakticky pre každého. Stačí vybrať ten správny a môžete ním obdarovať drahú polovičku, rodičov, prarodičov, ale aj zamestnancov či obchodných partnerov. Pokiaľ ide o darček, je vhodné poukážku zabaliť. Do čoho?

 • Do čoho zabaliť darčekový voucher?

  Do čoho zabaliť darčekový voucher?

  Kúpili ste voucher, ktorý chcete darovať niekomu blízkemu? Poradíme vám, ako zo štandardného voucheru urobiť luxusný darčekový. Základom je kvalitný papier, tlač a krabica.

 • Drevené priania a darek v jednom

  Drevené priania a darek v jednom

  Potešte svojich blízkych prianím k Vianociam, narodeninám alebo prianím z lásky a zároveň im darujte darček, za ktorý vlastne nič nezaplatíte.

Starší články